در همایش مرزهای علوم ریاضی تنها مقالات اصیل که به صورت کامل نگارش شده باشند پدیرفته می‌شوند. مقالات باید در کلاس article سیستم  Latex2e حروف چینی شده باشند. 

فرآیند پذیرش مقالات به صورت زیر می‌باشد. برای اطلاع از زمان دقیق شروع و پایان هر یک از مراحل، به بخش تاریخ های مهم در منوی اطلاعات همایش مراجعه کنید. اطلاعات تکمیلی در مورد هر مرحله، در زمان مناسب در همین صفحه ارائه خواهد شد.

  1. ارسال مقالات کامل، تا تاریخ 5 آذر 1391
  2. اعلام نتیجه داوری اصل مقالات تا تاریخ 15 آذر 1391

 


نحوه ارسال خلاصه مقاله

برای ارسال مقاله، می بایستی ابتدا در سایت همایش، عضو شوید. برای این کار روی گزینه عضویت در سامانه در سمت چپ و بالای صفحه اصلی سایت کلیک کنید. با وارد کردن اطلاعات مورد نظر، یک نام کاربری و رمز عبور دریافت خواهید کرد.

پس از ورود با استفاده از نام کاربری خود، می توانید از طریق منوی ارسال و پیگیری مقاله، مراحل ارسال مقاله جدید را  انجام دهید. در مرحله اول، باید عنوان مقاله، چکیده مقاله و واژگان کلیدی را وارد کنید. حداقل تعداد کلمات 100 و حداکثر تعداد کلمات چکیده، می بایستی 400 کلمه باشد. در چکیده، باید خلاصه ای از کارهای انجام شده و نتایج اخذ شده را ارائه کنید.

در مرحله بعد، در صورتی که به غیر از شما، نویسنده یا نویسندگان دیگری هم وجود دارد، باید اطلاعات دیگر نویسندگان مقاله را وارد کنید. شخص ثبت نام کننده، به طور اتوماتیک به عنوان یکی از نویسندگان مقاله در نظر کرفته شده است که در پایین صفحه مشاهدده می کنید. برای تأیید صحت اطلاعات وارد شده، می بایستی پست الکترونیک نویسندگان دیگر نیز وارد شود.

در ادامه، باید موضوعات مرتبط با مقاله خود را ثبت کنید.

در مرحله پایانی باید فایل کامل مقاله را آپلود و ارسال نمایید. در صورتی که لازم باشد بیش از یک فایل آپلود کنید (مثلا در صورتی که فایل های تصویری در پردازش فایل اصلی مورد استفاده قرار می گیرند) همه فایل های مربوطه را به صورت یک پرونده فشرده شده ارسال نمایید. 

پس از پایان مراحل فوق، می بایستی فرآیند ثبت مقاله را تکمیل نمایید تا مقاله شما در لیست مقالات برای داوری ثبت شود.

با انجام این مرحله، به صورت اتوماتیک یک ایمیل از سایت همایش جهت تایید فرایند ثبت خلاصه مقاله به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

 

 نکات مهم:

  1. در هر مرحله ای که از سیستم خارج شوید، تمامی تغییرات شما ثبت خواهد شد و می توانید مراحل بعدی را در زمان دیگری دنبال نمایید.
  2. در صورت تأیید اطلاعات نویسندگان دیگر مقاله، نام نویسنده مورد نظر در سیستم ثبت و در غیر این صورت حذف خواهد شد.

 

  

1 2 3 4 5